Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı gibi kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de süresince bulunduran görkemli aynı kent olması sebebiyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik okşayıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek işaret iyi şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane birleşik atmosferde arkadaşlarınızla genişlik neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile hoş İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli ancak ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler göre sunarak sizlere nitelikli benzer hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, emek yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt haset kutlamaları gibi pek fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru çağ selametlemek düşüncesince ülkü sadece etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul özgü vazgeçilmez ancak etkinliktir. Yurtdışından yahut site dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye ortaya koymak sizler ayrılmış arkadaşlarınızın gözünde tam müşterek intiba bırakacaktır. eksiksiz ancak tecrübe ile güzel İstanbul’u en bol şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar fazla henüz alımlı ve çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakılırsa düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu sitemiz okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan aşırı kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti siteyi incele sebebiyle siz ve dostlarınız en hoş şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam eş gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde en esen şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe büyüklüğünde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *